Prístrešky na auto (carport)

Chcete ochrániť svoje auto pred slnkom, dažďom, krúpami či snehom?
Na tento účel dodávame drevené prístrešky na autá (carporty). Naše prístrešky na auto sú zhotovené zo suchého a dokonale opracovaného smrekového dreva.

Typizované stavby prístreškov

Typizované drevené prístrešky na auto nájdete v Katalógu - drevené prístrešky na auto.

Jednoduchý prístrešok na auto (Carport)

Základom našej ponuky pre ochranu áut sú jednoduché prístrešky pre 1 alebo 2 autá, ktoré sa vyznačujú masívnou konštrukciou. Majú buď sedlovú alebo pultovú (šikmú) strechu.

Vzhľadom na kvalitu ich prevedenia majú bezkonkurenčne nízku cenu. Sú dodávané buď v prevedení s plným strešným debnením z perodrážky - tatranského profilu, na ktorý je možné priamo namontovať asfaltový šindeľ a ktorý je zo spodnej strany strechy pohľadový, alebo so strešnými latami, na ktoré je možné namontovať napr. plechovú strešnú krytinu.

Prístrešok na auto so skladom

Ešte lepším riešením sú prístrešky na autá so skladom, ktoré sú doplnené uzavretým priestorom, ktorý môže slúžiť ako sklad pre bicykle, náradie, pneumatiky, doplnky k vozidlám a ďalšie potrebné veci. Sklad prístrešku je zhotovený zo suchého, opracovaného, dreveného profilu s hrúbkou 28 mm.

Prístrešky na autá dodávame na paletách obalených fóliou a obsahujú kompletný materiál potrebný na ich stavbu - kompletnú na mieru strojovo vyrobenú konštrukciu vrátane plného debnenia strechy(bez strešnej krytiny, klampiarskych a kotviacich prvkov a náterov). Súčasťou dodávky je aj montážny návod alebo výkresy.

S montážou alebo bez montáže

Drevené prístrešky na auto dodávame podľa želania zákazníka - buď s montážou alebo bez montáže. Pri dodávke prístrešku s montážou je v prípade záujmu zákazníka možná aj dodávka a montáž strešnej krytiny asfaltový šindeľ alebo plech a odkvapový systém.

Ak uvažujete o svojpomocnej montáži typizovaného prístrešku na auto (carportu), je to možné vďaka stavebnicovému systému ich dodávky. Vyžaduje si to však o niečo viac zručnosti ako napr. svojpomocná výstavba záhradnej chatky.

Prístrešky na auto dodávame a montujeme na celom území Slovenska.

Pre viac informácií a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

hore