Realizované stavby a naše vzorové drevenice

Príďte sa na vlastné oči presvedčiť o kvalite nami realizovaných stavieb - dohodnite si prehliadku našich vzorových rodinných domov - dreveníc AMULET a Amuletik, ktoré sa nachádzajú neďaleko Spišskej Novej Vsi. Ak nemôžete prísť osobne, otvorte si ich vlastnú web-stránku, aby ste videli, ako môžuvyzerať naše stavby po dokončení a zariadení interiéru. Pre otvorenie stránky kliknite tu.

AMULET a Amuletik sú celoročne obývateľné zrubové stavby s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Výber bezchybnej drevenej hmoty, správne procesy jej sušenia a použitie moderných výrobných technológií zaručujú týmto stavbám rovnako ako všetkým našim dreveniciam nadštandardnú kvalitu a dlhú životnosť.

Rozmery drevenice AMULET sú 9 x 7 m + terasy a sklad, Amuletik má rozmery 7 x 6 m + terasy.

Výstavba týchto dreveníc trvala cca 6 mesiacov od prvého výkopu po odovzdanie do užívania. Uzavretú zateplenú a zastrešenú hrubú stavbu sme schopní zrealizovať za niekoľko týždňov v závislosti od jej veľkosti a rozsahu dodávky.

Na výstavbu domov, chát, či iných veľkých drevostavieb vypracovávame individuálne cenové ponuky. Ponuku ochotne vypracujeme aj pre Vás, neváhajte nás preto kontaktovať!

hore