Drevené víkendové chaty

Víkendové chaty sú „strednou“ kategóriou chát medzi záhradnými chatkami a celoročne obývateľnými chatami, ktoré sa svojim prevedením a výbavou dnes často podobajú skôr na rodinné domy.

Víkendové chaty a domčeky

V dvoch katalógoch na tejto stránke nájdete základnú ponuku víkendových chát, z ktorých niektoré majú využiteľné aj podkrovie. Všetky tieto chaty majú zrubovú konštrukciu s hrúbkou zrubovej steny od 40 do 70 mm. Zmeny projektov uvedených v katalógu sú možné podľa požiadaviek zákazníkov. V prípade záujmu je víkendové chaty možné aj zatepliť.

S montážou alebo bez montáže

Víkendové chaty dodávame spravidla s montážou. Pri montáži chaty je v prípade záujmu zákazníka možná aj dodávka a montáž strešnej krytiny a klampiarskych prvkov – oplechovania strechy a dažďových odkvapov. Ak sa zákazník rozhodne pre svojpomocnú montáž víkendovej chaty, je to možné. Vďaka stavebnicovému systému konštrukcie našich víkendových chát a kompletnosti dodávky patrí ich montáž k tým jednoduchším stavbám. Chaty sú dodávané na paletách obalených fóliou.

Podkladová plocha pod chatu

Pre stavbu víkendovej chaty je potrebné pripraviť podkladovú plochu. Najvhodnejšia je armovaná betónová platňa zhotovená na štrkovom lôžku vyvýšená 10 - 20 cm nad okolitý terén. Základy pod chatu spravidla rieši projekt potrebný pre stavebné povolenie. Víkendové chaty dodávame a montujeme na celom území Slovenska.

Pre viac informácií o víkendových chatách nás prosím kontaktujte.

hore